5
Травень 2024року
працюємо із задоволенням

Святкова вікторина до Всесвітнього дня медичних сестер та братів

Пройдіть святкову вікторину до Всесвітнього дня медичних сестер та братів і поділіться з колегами своїми відкриттями. Натисніть кнопку «Почати» та нараховуйте +1 бал, якщо дали правильно відповідь з першого разу.

Підготувала Дар’я Набок,
головний редактор журналу
«Довідник головної медичної сестри»

Поділіться у коментарях, скільки отримали балів та який факт здивував вас найбільше ↓

0 символів із 1500
Ваші колеги написали:
17. 10/10
16. 10\10
15. 10/10 Здивував порядок одягання ЗІЗ: (окуляри,маска, а не маска, окуляри)
14. 10/10. Вітаю! Вже вкотре впевнилась що команда журналу СУПЕР!!! Дякую всім причетним за величезну допомогу у роботі, користуюсь постійно та рекомендую колегам. Не пожалкуєте!!!
13. Тести Супер!
12. 10
11. 10/10 Чудовий тест
10. 10. чому не стояло запитиння: звідки починати очищення з чистого до грязног ?
9. Шановні колеги,я дуже вдячна Вам за ваш журнал.Завдяки йому ми багато чому навчились для роботи.Статті доступні і конкретні,дуже багато документів.Ось і зараз пройшла ці тести з легкістю.І ще раз дуже дякую ,що ви є.Зі професійним святом всіх медичних сестер!
8. . Тести СУПЕР! Всі запитання коректні і правильні відповіді, для тих хто не володів інформацією, є інформаційною підказкою. Дякую. Всіх з прийдешнім Днем медичної сестри. Миру всім, задоволення Повне або часткове копіювання публікацій журналу для розповсюдження без письмового дозволу редакції журналу ЗАБОРОНЕНО Джерело: https://emedsestra.expertus.com.ua/10015280
7. 5. 10 балів! Всі запитання акту Повне або часткове копіювання публікацій журналу для розповсюдження без письмового дозволу редакції журналу ЗАБОРОНЕНО Джерело: https://emedsestra.expertus.com.ua/10015280
6. . Тести СУПЕР! Всі запитання коректні і правильні відповіді, для тих хто не володів інформацією, є інформаційною підказкою. Дякую. Всіх з прийдешнім Днем медичної сестри. Миру всім, задоволення матеріального та морального від обраної нами професії Повне або часткове копіювання публікацій журналу для розповсюдження без письмового дозволу редакції журналу ЗАБОРОНЕНО Джерело: https://emedsestra.expertus.com.ua/10015280
5. 10 балів! Всі запитання актуальні.
4. 13500
3. 9 балів. запитання в тесті актуальні, та освіжають пам'ять, дякую. Всіх медичних сестер та братів вітаю з міжнародним професійним святом міжнародним Днем медичної сестри! Бажаю натхнення в роботі, підвищення мінімальної заробітної плати, миру !
2. Тести СУПЕР! Всі запитання коректні і правильні відповіді, для тих хто не володів інформацією, є інформаційною підказкою. Дякую. Всіх з прийдешнім Днем медичної сестри. Миру всім, задоволення матеріального та морального від обраної нами професії.
1. 9балів питання всі дійсно що торкаються медичної сестри! Ви супер ! журнал дуже цікавий і корисний у роботі1
Як потрапити на обкладинку журналу
№ 5, 2024
Дев’ять нових нормативних документів у травні